Zwanger en een neurologische aandoening: wat kun je doen?
Mariëlle Vlooswijk, neuroloog: “Binnen het Maastricht UMC+ werken neurologen, gynaecologen, verpleegkundig specialisten en andere zorgverleners intensief samen in een speciaal Multidisciplinair Overleg (MDO). Dit team kijkt samen met jou naar wat jij nodig hebt om veilig en gezond zwanger te worden — en om goed begeleid te worden tijdens je zwangerschap en bevalling.”
Het verhaal van epilepsiepatiënt Martine, ondertussen moeder van 2 kinderen, laat goed zien welke vragen er spelen: “Ik wilde zeker weten dat ik veilig zwanger kon worden.”
Lees het volledige artikel hier: Zwanger en een neurologische aandoening: wat kun je doen? | Hersen+Zenuw Centrum
Kijk het youTube-filmpje voor de antwoorden op je vragen over dit onderwerp: Dat vragen we aan...Zwanger worden met Epilepsie