CI-team ZON viert 25 jaar cochleaire implantaties met inspirerende bijeenkomst

Op 18 september 2025 vond een bijzondere bijeenkomst plaats bij het Libra Audiologisch Centrum in Eindhoven, georganiseerd door het CI team Zuid Oost Nederland van het MUMC+, Libra en Adelante.

Dit feestelijke event markeerde niet alleen 25 jaar cochleaire implantaties in het Maastricht UMC+, maar ook 15 jaar succesvolle samenwerking tussen de betrokken partijen. 
Tijdens deze inspirerende avond kwamen patiënten, familieleden, audiciens en andere geïnteresseerden samen voor een gevarieerd programma met interactieve workshops, kennismakingen met het CI-team en volop ruimte om ervaringen te delen en vragen te stellen.
De bijeenkomst bood deelnemers waardevolle inzichten, persoonlijke verhalen en de mogelijkheid om hun netwerk uit te breiden binnen de CI-gemeenschap. De sfeer was warm en betrokken, wat het tot een zeer geslaagde avond maakte.

We danken alle bezoekers en professionals voor hun aanwezigheid en enthousiasme. Samen blijven we bouwen aan een toekomst vol mogelijkheden voor mensen met gehoorverlies.

CI team
ci avond
ci avond 2
Sluit de enquête
Geef uw mening over de website, of vertel ons hoe wij onze website kunnen verbeteren.
De volgende links voor privacy en servicevoorwaarden behoren tot de reCAPTCHA-plugin van Google.